REHMEDICA

Poznajmy się…

O Nas

RehMedica jest przede wszystkim podmiotem medycznym, wykonujący działalność leczniczą (wpis Wojewody Wielkopolskiego do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Lecznicą pod nr 000000228686).
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom pacjentów, współpracujemy również  z największymi laboratoriami: Diagnostyka oraz ALab w zakresie badań diagnostycznych.
Firma stawia na holistyczne podejście, według którego stan umysłu, ducha i ciała wzajemnie wpływają na siebie. Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej RehMedica kompleksowo zajmuje się zdrowiem pacjentów, łącząc kilka istotnych elementów: diagnostykę, profilaktykę, leczenie, rehabilitację i edukację. Należy leczyć cały organizm, a nie tylko jego chorą część. Odszukać źródło problemu. Stan naszego zdrowia wpływa na wszystkie aspekty życia. Pełen sił witalnych człowiek posiada pełny dobrostan psychiczny i fizyczny, co finalnie prowadzi do ogólnego zadowolenia z życia i czerpania z niego garściami. Pomagamy uzyskać to przy pomocy odpowiednio wykwalifikowanej kadry: dietetyka, fizjoterapeutów, psychologa jak i lekarza internisty.
Leczenie i diagnostyka odbywają się w Ośrodku Rehabilitacji Leczniczej przy pięknym Hotelu Łężeczki blisko natury.
RehMedica wdrożyła efektywny Program Rehabilitacja+ i Odporność+.