PRODUKTY MEDYCZNE

Poznaj nasze produkty

Nowa jakość życia

Pole magnetyczne pozytywnie wpływa na wzrost procesów oddychania komórkowego.
Rozszerza naczynia krwionośne. Pobudza angiogenezę, czyli stymuluje tworzenie nowych naczyń krwionośnych, co pozytywnie wpływa na proces gojenia się ran oraz na proces regeneracji tkanek.
Zastosowanie wkładek magnetycznych wpływa tonizująco i stymulująco na funkcje organizmu człowieka. Wspomaga działania przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwobrzękowe.
Przeprowadzone badania użytkowe wyrobów potwierdzają, że znajdują one zastosowanie w rehabilitacji leczniczej oraz leczeniu i profilaktyce leczniczej schorzeń narządu ruchu, do których zaliczyć można: stany po urazach i złamaniach,
reumatoidalne zapalenie stawów, choroby zwyrodnieniowe stawów, przewlekłe stany zapalne ścięgien, mięśni, powięzi i wiązadeł na tle reumatycznym.

Nasze produkty

Materac Rehabilitacyjny- Royal Carbon

Wełniany wyrób rehabilitacyjny. Stymuluje dolegliwości bólowe, reumatyczne, artretyczne, migrenowe, pourazowe, a także nerwobóle. Przeprowadzone badania użytkowe wyrobu potwierdzają, że znajduje on zastosowanie w rehabilitacji leczniczej oraz leczeniu i profilaktyce leczniczej schorzeń narządu ruchu.

Nakolannik Magnetyczny

Wykonany z dzianiny Natural Żakard Active Silver – w procesie produkcyjnym wykorzystano dzianinę, pokrytą apreturą Sanitized T-2722, co oznacza, że wzbogacona została o aktywne jony srebra. Dzianina Silver charakteryzuje się niezawodnym działaniem grzybobójczym oraz bakteriostatycznym. Blokując proces oddychania i odżywiania się bakterii, uniemożliwia ich funkcje życiowe. Jest odporna na pot i zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów

Nałokietnik Magnetyczny

Zalecany jest do codziennego użytku. Niweluje dolegliwości bólowe, reumatyczne, artretyczne, pourazowe, a także nerwobóle. W wyrobie zastosowano wkładki /aplikatory, które emitują stałe pole magnetyczne o niskich wartościach indukcji 350-395 Gauss oraz do 2200 Gauss.

Naramiennik Magnetyczny

Zalecany jest do codziennego użytku. Niweluje dolegliwości bólowe, reumatyczne, artretyczne, pourazowe, a także nerwobóle. Przeprowadzone badania użytkowe wyrobu potwierdzają, że znajduje on zastosowanie w rehabilitacji leczniczej oraz leczeniu i profilaktyce leczniczej schorzeń narządu ruchu.

Ocieplacz Magnetyczny Na Staw Skokowy

Wykonany z dzianiny wełnianej. Wspomaga uśmierzanie bólu Zapewnia termoregulację – dzięki zdolności kurczenia i rozszerzania się, gwarantuje doskonałą cyrkulację powietrza; ułatwia utrzymanie stałej temperatury ciała; nie dopuszcza do zapocenia i przegrzania organizmu. Znajduje on zastosowanie w rehabilitacji leczniczej oraz leczeniu i profilaktyce leczniczej schorzeń narządu ruchu.

Lędźwiowy Ocieplacz Magnetyczny

Dzięki zastosowaniu elastycznego systemu mocowań łatwo dopasowuje się do ciała, nie krępuje ruchów, jest bezuciskowy, wygodny do noszenia pod ubraniem. Jest łatwy w konserwacji. Przeprowadzone badania użytkowe wyrobu potwierdzają, że znajduje on zastosowanie w rehabilitacji leczniczej oraz leczeniu i profilaktyce leczniczej schorzeń narządu ruchu.

Zapisz się na newsletter

Bądź na bieżąco ze swoim zdrowiem