Nasza kadra

Ludzie połączeni pasją

Nasza kadra medyczna

Nasza kadra medyczna to zespół specjalistów: lekarz, psycholog, dietetycy kliniczni, fizjoterapeuci, wszyscy posiadają wysokie kwalifikacje medyczne i wieloletnie doświadczenie w leczeniu zarówno osób dorosłych jak i dzieci. Dynamiczna strategia rozwoju firmy oraz jej elastyczność jest odpowiedzią na zmieniające się potrzeby pacjentów.

WYBRANI SPECJALIŚCI:

Fizjoterapeuta
Mgr Karolina Kupczyk

Jestem absolwentką Akademii Wychowania fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu ze specjalizacją Fizjoterapia w sporcie. Swoje doświadczenie zawodowe budowałam pracując jako fizjoterapeuta w polskich uzdrowiskach, renomowanych placówkach i szpitalach. Ukończyłam liczne kursy, np. Masaż tkanek głębokich w ujęciu klinicznym, kompleksowa terapia blizn. Stawiam bardzo duży nacisk na dokładny wywiad, szczegółową diagnostykę funkcjonalną oraz indywidualny dobór technik i metod terapeutycznych. Bardzo ważne jest dla mnie kompleksowe podejście do pacjenta i jego dolegliwości, dlatego tez przywiązuję dużo uwagi do edukacji i profilaktyki.

Dietetyk Kliniczny
Licencjonowany dietetyk Marika Furmańczyk

Jestem dietetykiem, edukatorką żywieniową, specjalistą terapii naturalnych oraz pasjonatką medycyny funkcjonalnej i profilaktyki zdrowotnej opierającej się na tzw. niefarmakologicznych metodach leczenia. Ukończyłam Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu na kierunku Dietetyka oraz Kurs Naturoterapii. Chętnie dzielę się swoją wiedzą, a efektem mojej działalności jako edukator żywieniowy są dwie książki: “Dylematy Mamy i Taty w kuchni” oraz “Jedz zdrowo, żyj zdrowo”. Swoje doświadczenie zbierałam podczas praktyk w poznańskich szpitalach, a informacje nieustannie aktualizuję uczestnicząc w szkoleniach krajowych i zagranicznych. Jako dietetyk, w pracy z pacjentem, duży nacisk kładę na wykształcenie u swoich podopiecznych prawidłowych nawyków – tak, aby efekty diety były nie tylko spektakularne, ale przede wszystkim trwałe. Prywatnie jestem mamą dwóch córek i żoną jednego męża – w domu nie wychodzę z roli dietetyka testując na domownikach nowe przepisy kulinarne.

Psycholog Kliniczny
Mgr Joanna Rumińska

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytety Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracuję jako dietetyk kliniczny, psycholog (specjalista: psycholog kliniczny), psychodietetyk. Zajmuję się nauka zdrowego trybu życia oraz pomagam w odnalezieniu swojej  indywidualnej drogi żywieniowej w schorzeniach autoimmunologicznych oraz w innych problemach zdrowotnych. Chodź jestem klinicystą to mam podejście holistyczne, czyli wielowymiarowe oraz całościowe. Skupiam się na diagnostyce. Jestem pewna, że  zdrowa psychika jest lekarstwem i najlepszą profilaktyką. Współpracuję z licznymi placówkami medycznymi.

Lekarz internista
Dr n. med. Anna Puszkarska

Posiadam specjalizację w dziedzinie chorób wewnętrznych. Ukończyłam Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu oraz Podyplomowe Niestacjonarne Studium Metodologii Badań Naukowych. Doświadczenie zawodowe zdobyłam, pracując w Szpitalu Klinicznym Przemienia Pańskiego w Poznaniu. Należę do Towarzystwa Internistów Polskich oraz Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego. Moja specjalizacja zajmuje się schorzeniami w zasadzie wszystkich układów w organizmie człowieka. Niewątpliwie internista to jeden z najtrudniejszych zawodów w świecie medycznym, ponieważ opiera się na trudnej i obszernej wiedzy medycznej.

Pracownicy przez lata wspierali dążenia Polaków do zdrowia na różnych płaszczyznach. Dzięki temu mogliśmy rozwiązać problemy dotyczące dostępu do specjalistów, długie oczekiwania na wizyty, skomplikowane zabiegi ale równiez i podstawowe badania. Do współpracy zaprosiliśmy ludzi z pasją i doświadczeniem, którzy cenią podobne wartości jak my.